lm.pl
LM.pl

Od 23 marca nie można przejechać przez Bernardynkę. Do końca lipca obiekt zamknięto dla ruchu kołowego.

Przebudowa mostu w Bernardynce trwa os stycznia. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Koninie, „technologia robót i warunki lokalne uniemożliwią bezpieczny przejazd przez obiekt“. W związku z tym od 23 marca, aż do 31 lipca tego roku, nie będzie można przedostać się tą trasą na przykład z Cukrowni Gosławice do Wąsosz.

Wykonawca prac zaplanował objazdy: w kierunku Konina wyznaczono drogą powiatową 3209P w kierunku miejscowości Wąsosze – drogą gminną (Gmina Ślesin) w kierunku miejscowości Julia – zjazd na drogę powiatową 3208P w kierunku miejscowości Niedźwiady Duże – zjazd na drogę Gminna (Gmina Ślesin) w kierunku miejscowości Niedźwiady Małe, dalej drogą gminną w kierunku miejscowości Wygoda – zjazd na drogę powiatową nr 3210P i dalej drogą powiatową w kierunku miejscowości Licheń – zjazd na drogę powiatową nr 3211P w miejscowości Grąblin, dalej drogą powiatową 3211P ulicą Sulańską , ulicą Maliniecką w kierunku skrzyżowania z drogą krajową nr 25 w Koninie (ul. Przemysłowa).

– Po zakończeniu wszelkich niezbędnych prac, które pozwolą na dopuszczenie ruchu kołowego zostanie przywrócona obowiązująca stała organizacja ruchu – informuje koniński ZDM.

Na zdjęciu szczegółowy plan objazdu.

fot. konin.pl, ZDM Konin

slesinInformacjeLM.pl Od 23 marca nie można przejechać przez Bernardynkę. Do końca lipca obiekt zamknięto dla ruchu kołowego. Przebudowa mostu w Bernardynce trwa os stycznia. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Koninie, „technologia robót i warunki lokalne uniemożliwią bezpieczny przejazd przez obiekt“. W związku z tym od 23 marca, aż do 31 lipca...Niezależny Portal Gminy Ślesin 101 razy przeczytano