Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ślesinie co roku w marcu przeprowadza Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych włączając się w ogólnopolską akcję organizowaną z okazji Europejskiego Dnia Logopedy.


Celem akcji jest ułatwienie osobom z zaburzeniami mowy dostępu do profesjonalnej diagnozy, rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz stwarzanie warunków do szybkiej i rzetelnej konsultacji. Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oferuje pomoc rodzicom pragnącym zadbać o prawidłowy rozwój mowy swojego dziecka
oraz rodzicom dzieci, u których wymowa budzi niepokój i troskę. Specjaliści dostrzegają ogromną potrzebę kontynuowania akcji w rejonie oddziaływania ślesińskiej Poradni.


Korzystając z uprzejmości Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin Mariusza Zaborowskiego zapraszamy zainteresowanych rodziców z dziećmi na bezpłatną diagnozę logopedyczną, która odbędzie się w sobotę 6 marca 2021 r. w godz. 9.00-12.30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie.
Zainteresowanych rodziców prosimy o telefoniczne zgłaszanie dzieci do 5.03.2021 r. pod nr. tel. 63 270 59 88.

Edyta Stasikowska-Janik

Gazeta Ślesińska nr 2/2021

slesinInformacjePowiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ślesinie co roku w marcu przeprowadza Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych włączając się w ogólnopolską akcję organizowaną z okazji Europejskiego Dnia Logopedy. Celem akcji jest ułatwienie osobom z zaburzeniami mowy dostępu do profesjonalnej diagnozy, rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz stwarzanie warunków do szybkiej i rzetelnej konsultacji. Powiatowa Poradnia...Niezależny Portal Gminy Ślesin 67 razy przeczytano