przegladkoninski.pl

– Wybuduję wehikuł czasu – śpiewa wokalistka disco polo Angie. Jej teledysk powstał w pełni sezonu w Ślesinie. Widać tam piaszczyste plaże, marinę i piękne widoki jeziora z góry.

Premiera piątego już klipu disco polo Angeliki Gramont, występującej pod pseudonimem Angie, miała miejsce 18 listopada. Pochodząca z Kalisza wokalistka postanowiła nagrać obraz do piosenki „Wehikuł czasu” w Ślesinie. Są w nim więc tamtejsze plaże, OSiR, jest Pawełek, jacht i rejs po jeziorze. W teledysku wzięli też udział tancerze ze Ślesina należący do formacji tanecznej Revolta. Jak pisze branżowy portal zrzeszający fanów tego rodzaju muzyki, „Angie zaserwowała prawdziwą taneczną ucztę. Piosenka „Wehikuł czasu”, to doskonała propozycja dla fanów rytmicznych i bardzo skocznych produkcji. Świetnie napisany tekst, idealnie komponuje się z aranżem, dając efekt naprawdę świetnej ścieżki dźwiękowej. Nie sposób nie wspomnieć także o teledysku. Pojawiły się w nim gorące obrazki… I nie mówimy tu o letniej scenerii z upalnym słońcem i wodą w roli głównej”.

– Zachęcam do odsłuchania i subskrypcji mojego kanału na youtube – mówi Angelika Gramont.

slesinInformacjeprzegladkoninski.pl – Wybuduję wehikuł czasu – śpiewa wokalistka disco polo Angie. Jej teledysk powstał w pełni sezonu w Ślesinie. Widać tam piaszczyste plaże, marinę i piękne widoki jeziora z góry. Premiera piątego już klipu disco polo Angeliki Gramont, występującej pod pseudonimem Angie, miała miejsce 18 listopada. Pochodząca z Kalisza wokalistka postanowiła...Niezależny Portal Gminy Ślesin 345 razy przeczytano