Protesty w obronie praw kobiet odbywają się nie tylko w większych miastach naszego regionu, ale też w gminach. Dziś manifestacja w Ślesinie!

„Nie damy się zastraszyć! Strajk kobiet!” – pod takim hasłem odbędzie się w najbliższy piątek (30 października) protest w Ślesinie. Mieszkańcy gminy zbiorą się o godz. 19.00 na rynku (pl. Wolności), by wyrazić swój sprzeciw wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który za niezgodny z konstytucją uznał zakaz przerywania ciąży w przypadku upośledzonego płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu.

lm.pl
LM.pl

Przygotowywany jest też już kolejny protest w Koninie. Planowany jest on na najbliższą sobotę, 31 października na godz. 19.00. Tym razem start marszu na ul. Chopina (przy siedzibie PiS).

Tekst: Aleksandra Braciszewska – Benkahla – LM.pl

slesinInformacjeProtesty w obronie praw kobiet odbywają się nie tylko w większych miastach naszego regionu, ale też w gminach. Dziś manifestacja w Ślesinie! „Nie damy się zastraszyć! Strajk kobiet!” - pod takim hasłem odbędzie się w najbliższy piątek (30 października) protest w Ślesinie. Mieszkańcy gminy zbiorą się o godz. 19.00 na...Niezależny Portal Gminy Ślesin 227 razy przeczytano