Nasza drużyna rocznika 2010 udała się na wyjazdowe spotkanie z Olimpia Koło II. Mecz zakończył się zwycięstwem zawodników Slesina 9:3. Pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników była przeciętna choć do przerwy schodziliśmy z prowadzeniem 3:1. W drugiej połowie natomiast nasi młodzi piłkarze pokazali więcej swoich umiejętności i udowodnili wyższość nad przeciwnikiem. Brawa dla całej drużyny za charakter i gratulujemy zwycięstwa w przedostatnim meczu tego sezonu.

Kadra:
Galinski Paweł, Ciecierski Filip, Karpina Michał, Matczak Mikołaj, Antczak Wiktor, Giszter Wiktor, Sroczynski Patryk, Olejniczak Piotr, Nawrot Kacper, Lewandowski Jakub
Trener: Sobota Kamil, Dawid Siwek

slesinPiłka nożnaNasza drużyna rocznika 2010 udała się na wyjazdowe spotkanie z Olimpia Koło II. Mecz zakończył się zwycięstwem zawodników Slesina 9:3. Pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników była przeciętna choć do przerwy schodziliśmy z prowadzeniem 3:1. W drugiej połowie natomiast nasi młodzi piłkarze pokazali więcej swoich umiejętności i udowodnili wyższość...Niezależny Portal Gminy Ślesin 142 razy przeczytano