Konin naszemiasto.pl - Home | Facebook

W hotelu Atut w Licheniu trwa realizacja filmu promocyjnego w ramach projektu Smaki Wielkopolski. Smakowitego jesiotra przyrządza znany kucharz Andrzej Gołąbek. Film będzie można wkrótce oglądać na stronach internetowych Głosu Wielkopolskiego.

Smaki Wielkopolski to projekt promujący najciekawsze kulinarnie miejsca i potrawy w regionie. W ciekawych sceneriach i zawsze w oparciu o najlepsze produkty powstają najbardziej wykwintne dania, przygotowywane ręką kucharskiego mistrza – Andrzeja Gołąbka.

konin.naszemiasto.pl

Kolejny z serii filmów powstaje właśnie w hotelu Atut w Licheniu. Partnerami produkcji są Kaiser Caviar i firma Danmis. Tym razem na planie powstaje potrawa, jakiej nie powstydziłaby się kuchnia z lokalu szczycącego się gwiazdkami Michelina: jesiotr podany na czarnej soczewicy z dressingiem i warzywami.

– Jesiotr to królewska ryba, ale niełatwa w przygotowaniu. Jednak gotowanie w takiej scenerii, bo przecież hotel Atut znany jest z mistrzostw polski w potrawach z jesiotra i kawioru, to prawdziwa przyjemność – mówi Andrzej Gołąbek.

Gotową produkcję video będzie można wkrótce oglądać na stronie Głosu Wielkopolskiego (https://gloswielkopolski.pl/smaki-wielkopolski). Tam też znajdziecie wiele innych odcinków z tej serii, nakręconych w najciekawszych miejscach w regionie. Zapraszamy.

Tekst: Krzysztof Nowak – konin.naszemiasto.pl

slesinInformacjeW hotelu Atut w Licheniu trwa realizacja filmu promocyjnego w ramach projektu Smaki Wielkopolski. Smakowitego jesiotra przyrządza znany kucharz Andrzej Gołąbek. Film będzie można wkrótce oglądać na stronach internetowych Głosu Wielkopolskiego. Smaki Wielkopolski to projekt promujący najciekawsze kulinarnie miejsca i potrawy w regionie. W ciekawych sceneriach i zawsze w oparciu...Niezależny Portal Gminy Ślesin 127 razy przeczytano