W mieniony weekend rocznik 2010 zagrał w dwudniowym turnieju SBG Gniezno Cup. W rozgrywkach wzięły udział bardzo mocne drużyny. Sobota, to dzień eliminacji i zmagań grupowych.

facebook.com/lksslesin/

W fazie grupowej odnieśliśmy trzy zwycięstwa i jedną porażkę z MKS Trzemeszno. Zmagania zakończyliśmy na drugim miejscu i awansowaliśmy do fazy finałowej. Grupę złota zaczęliśmy znakomicie, wygraliśmy trzy mecze z rzędu i zrewanżowaliśmy się drużynie z Trzemeszna. Ostatni mecz okazał się finałem, w którym zagraliśmy z APR Poznań. Finał nie ułożył się po naszej myśli i przegraliśmy 3:1. Mimo przegranej, cieszy nas wynik naszych chłopców, bo drużyna, z którą się spotkaliśmy, to Mistrz Wielkopolski, a za nami znalazło się wiele kluczowych akademii piłkarskich. Jesteśmy bardzo dumni z naszych młodych Skicioków.

Wyróżnione otrzymał nasz zawodnik: Piotr Olejniczak.

Skład.
Jan Lewandowski(br), Paweł Galiński(br), Michał Karpina, Mikołaj Matczak, Filip Ciecierski, Wiktor Giszter, Piotr Olejniczak, Wiktor Antczak, Igor Szczesny, Jakub Lewandowski, Wojtek Wrenczyk, Kacper Nawrot, Patryk Sroczynski.

Trener: Sobota Kamil

slesinPiłka nożnaW mieniony weekend rocznik 2010 zagrał w dwudniowym turnieju SBG Gniezno Cup. W rozgrywkach wzięły udział bardzo mocne drużyny. Sobota, to dzień eliminacji i zmagań grupowych. facebook.com/lksslesin/ W fazie grupowej odnieśliśmy trzy zwycięstwa i jedną porażkę z MKS Trzemeszno. Zmagania zakończyliśmy na drugim miejscu i awansowaliśmy do fazy finałowej. Grupę...Niezależny Portal Gminy Ślesin 176 razy przeczytano