lm.pl
LM.pl

„Gorąca szesnastka” rozprzestrzenia się wśród samorządowców powiatu konińskiego. Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina przyjął wyzwanie i wsparł akcję zbiórki pieniędzy na służbę zdrowia.

Mariusza Zaborowskiego do udziału w akcji #hot16challenge2 nominował Mariusz Musiałowski, burmistrz Kleczewa. Włodarz Ślesina bez wahania przyjął wyzwanie i w 72 godziny stworzył swoich 16 wersów. Burmistrz zaczął od tego, że jego „miasto kalejdoskop ciągle się zmienia” i nawiązał do jego historii, w tym kolei wąskotorowej. Mariusz Zaborowski nie zapomniał również o wymienieniu tego, z czego słynie Ślesin i czym może się dzisiaj pochwalić:

„A do tego Pawełek, tężnie, wakepark i plaża
Dni Ślesina kochani – ta impreza wymiata
Tylko żal, że nam COVID trochę tutaj namieszał
Za rok będzie mocno!!!”

Burmistrz w ostatniej zwrotce podkreślił swoją dumę z bycia rodowitym mieszkańcem Ślesina, a do udziału w zabawie nominował między innymi kolejnego samorządowca – Stefana Dziamarę, burmistrza Rychwała. Wiemy już, że Stefan Dziamara przyjął wyzwanie. Pozostaje zatem czekać na kolejny samorządowy #hot16challenge2.

Tekst: Aleksandra Braciszewska – Benkahla – LM.pl

slesinInformacjeLM.pl „Gorąca szesnastka” rozprzestrzenia się wśród samorządowców powiatu konińskiego. Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina przyjął wyzwanie i wsparł akcję zbiórki pieniędzy na służbę zdrowia. Mariusza Zaborowskiego do udziału w akcji #hot16challenge2 nominował Mariusz Musiałowski, burmistrz Kleczewa. Włodarz Ślesina bez wahania przyjął wyzwanie i w 72 godziny stworzył swoich 16 wersów. Burmistrz zaczął...Niezależny Portal Gminy Ślesin 334 razy przeczytano