lm.pl
LM.pl

„To będzie najpiękniejszy park w powiecie konińskim” – deklaruje Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina. Trwają prace nad jego uporządkowaniem i nasadzeniami. Będzie tam niezwykle kolorowo.

Nad jeziorem Ślesińskim prowadzone są roboty związane z przygotowaniem do sezonu letniego. Na plażach wysypany został świeży piasek, przygotowywane są tężnie, ale też kompletnie zmienia się oblicze miejskiego parku. Do tej pory był on zarośnięty i wyglądał na zaniedbany. Po ponad miesiącu prac widać, że będzie on nie do poznania. Krzewy zostały przycięte, rabatki odchwaszczone, a alejki uporządkowane. Pojawiają się nowe rośliny. Natomiast przed wakacjami stanąć mają kolorowe donice z kwiatami i wymienione (na kolorowe) zostaną ławki przy parkowych alejkach.

Inwestycja pochłonie ok. 160 tys. zł.

Tekst:  Aleksandra Braciszewska – Benkahla – LM.pl

slesinInformacjeLM.pl „To będzie najpiękniejszy park w powiecie konińskim” - deklaruje Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina. Trwają prace nad jego uporządkowaniem i nasadzeniami. Będzie tam niezwykle kolorowo. Nad jeziorem Ślesińskim prowadzone są roboty związane z przygotowaniem do sezonu letniego. Na plażach wysypany został świeży piasek, przygotowywane są tężnie, ale też kompletnie zmienia się oblicze...Niezależny Portal Gminy Ślesin 329 razy przeczytano