facebook.com/mgokslesin/

Wczoraj informowaliśmy o wystawie prac uczestników pleneru organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Zamieściliśmy również zdjęcia prezentowanych prac.

Dzisiaj zdjęcia wykonane przez Henryka Zajferta, jak prace prezentują się w Galerii Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie.
Zapraszamy do zwiedzania.

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie co roku organizuje plenery malarskie dla uczestników zajęć prowadzonych w Pracowni „Pod Galerią w Wieży Ciśnień”. W ubiegłym roku artyści uczestniczyli w plenerze malarskim organizowanym przez Izabela Kostiukow – instruktora pracowni oraz kuratora pleneru. Tygodniowy pobyt artystów w Kołobrzeg był inspiracją do powstania prac zaprezentowanych na wystawie w Ślesinie.Na wystawie prace prezentują: Joanna Podryban, Anna Szwankowska, Wanda Michałek, Jolanta Galikowska, Elżbieta Romanowska, Małgorzata Topolska, Zofia Stokowska-Schroeder, Beata Makowska, Teresa Byczkowska, Aldona Wojciechowska, Jolanta Musiał, Jan Markaczewski, Roman Świderski, Barbara Lisiak-Struglińska, Jolanta Ogorzałek, Agata Wilczewska oraz Irena i Ewa Filipiak. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie już po raz kolejny gości w swojej galerii tak wspaniałe prace artystów.

Zwiedzanie wystawy odbywać się będzie zgodnie z zasadami sanitarno – epidemicznymi obowiązującymi w obecnym czasie. W załączniku regulamin zwiedzania Galerii M-GOK. Dla osób, które nie będą mogły zwiedzić galerii prezentujemy zdjęcia prac. Dziękujemy dyrekcji CKiS, kuratorowi pleneru oraz autorom prac za możliwość prezentacji w Ślesinie.

Źródło: M-GOK Ślesin

slesinKulturafacebook.com/mgokslesin/ Wczoraj informowaliśmy o wystawie prac uczestników pleneru organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Zamieściliśmy również zdjęcia prezentowanych prac. Dzisiaj zdjęcia wykonane przez Henryka Zajferta, jak prace prezentują się w Galerii Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie.Zapraszamy do zwiedzania. Centrum Kultury i Sztuki w Koninie co roku organizuje plenery...Niezależny Portal Gminy Ślesin 364 razy przeczytano