W związku ze zniesieniem niektórych obostrzeń, coraz więcej osób decyduje się na spacery na łonie natury. W niedzielę wyjątkowo dużym powodzeniem cieszyły się ślesińskie lasy i plaże. Komuś bardzo przeszkadzał nowiutki kosz na śmieci przy nowo wybudowanych tężniach, z którego postanowił zrobić ognisko.

Przegląd Koniński

Z zachowaniem odstępów i zakazem tzw. „grupowania się” wprawdzie było różnie, ale niektórzy starali się zachowywać ostrożnie. Pojedyncze osoby na miejsce pikniku wybrały sobie ławeczki przy dopiero co wybudowanych tężniach. Niestety, nie każdy miał dobre zamiary. Komuś bardzo przeszkadzał nowiutki kosz na śmieci, z którego postanowił zrobić ognisko. Niestety, choć tak bardzo potrzeba nam pięknych miejsc, nie brakuje wandali, którzy muszą zniszczyć coś wyłącznie dla głupiej zabawy. Przy tak katastrofalnej suszy, nawet iskra może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Wokół przecież są lasy.

przegląd

Źródło: Przegląd Koniński

slesinInformacjeW związku ze zniesieniem niektórych obostrzeń, coraz więcej osób decyduje się na spacery na łonie natury. W niedzielę wyjątkowo dużym powodzeniem cieszyły się ślesińskie lasy i plaże. Komuś bardzo przeszkadzał nowiutki kosz na śmieci przy nowo wybudowanych tężniach, z którego postanowił zrobić ognisko. Przegląd Koniński Z zachowaniem odstępów i zakazem tzw....Niezależny Portal Gminy Ślesin 219 razy przeczytano