Gmina Ślesin szykuje się do kolejnego letniego sezonu. Na plażach pojawił się świeży piasek. Samorząd planuje również w tym roku uruchomić maszynę do sprzątania drobnych śmieci nad jeziorem.

Przegląd Koniński

Cały czas trwają też prace w parku, jak informuje Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina. Widać efekty. Skoszona została trawa na terenie całej gminy. Dzięki współpracy samorządu i PAK KWB Konin przywieziono 60 samochodów świeżego piasku na wszystkie miejsca przy brzegach jezior, które stanowią miejsca rekreacji dla mieszkańców i turystów.

– Planujemy również w tym roku uruchomić maszynę do sprzątania drobnych śmieci na plażach – wyjaśnia Mariusz Zaborowski.

przegląd

Tekst: Maciej Szafrański – Przegląd Koniński

slesinInformacjeGmina Ślesin szykuje się do kolejnego letniego sezonu. Na plażach pojawił się świeży piasek. Samorząd planuje również w tym roku uruchomić maszynę do sprzątania drobnych śmieci nad jeziorem. Przegląd Koniński Cały czas trwają też prace w parku, jak informuje Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina. Widać efekty. Skoszona została trawa na terenie całej...Niezależny Portal Gminy Ślesin 321 razy przeczytano