Przegląd Koniński

Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie wrócił do poprzednich godzin funkcjonowania. Z uwagi na ogłoszony stan epidemii czas pracy był chwilowo ograniczony.

Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej urzędu, ostatnio czynny był od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 14.00, natomiast w piątek – 8.00-13.00.

Od dzisiaj, jak zapowiedział podczas XIX sesji Rady Miejskiej w Ślesinie burmistrz Mariusz Zaborowski, urząd wrócił do poprzednich godzin funkcjonowania. Rozpoczynać będzie pracę o 7.30 i kończyć o 15.30 w poniedziałki, środy i czwartki. We wtorki urzędnicy pracują od 7.30 do 17.00, natomiast w piątki do 14.00.

przegląd

Burmistrz wyjaśniał, że mimo trwającej epidemii i tych wcześniejszych zmian, interesanci byli obsługiwani i przyjmowano wszystkie wnioski. Teraz też to się nie zmienia.

– Jest bardzo duże zrozumienie ze strony mieszkańców, każdy stosuje się do zasad, które wprowadziliśmy – mówił Mariusz Zaborowski. – Też staram się ograniczać spotkania, bo jako samorząd i urząd powinniśmy dawać przykład, co do ograniczeń różnego rodzaju.

Mieszkańcy proszeni są o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w urzędzie oraz o wcześniejsze umawianie terminu załatwiania spraw telefonicznie lub mailowo w godzinach jego pracy.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

slesinUMiGPrzegląd Koniński Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie wrócił do poprzednich godzin funkcjonowania. Z uwagi na ogłoszony stan epidemii czas pracy był chwilowo ograniczony. Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej urzędu, ostatnio czynny był od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 14.00, natomiast w piątek – 8.00-13.00. Od dzisiaj,...Niezależny Portal Gminy Ślesin 295 razy przeczytano