umig
UMiG Ślesin

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, proszę wszystkich Klientów Urzędu o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie oraz o umawianie terminu załatwiania spraw telefonicznie pod nr telefonu /63/ 270 40 11 (w godzinach pracy Urzędu tj. poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7:30 do godz. 15:30; wtorek od godz.7:30 do godz. 17:00; piątek od godz. 7:30 do godz. 14:00), poprzez główną pocztę elektroniczną sekretariat@slesin.pl lub pocztę dedykowaną poszczególnym stanowiskom.

Adresy poczty elektronicznej są dostępne na stronie internetowej Urzędu http://www.umig.slesin.pl/ w zakładce Urząd Miasta. Jednocześnie informuję, że o wszelkich zmianach dotyczących pracy Urzędu będę Państwa informował poprzez komunikaty na stronie internetowej Urzędu oraz w budynku Urzędu.

Przepraszam za zaistniałe zmiany i ewentualną uciążliwość z tym związaną.


Z poważaniem
Burmistrz
/-/ Mariusz Zaborowski

slesinUMiGUMiG Ślesin W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, proszę wszystkich Klientów Urzędu o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie oraz o umawianie terminu załatwiania spraw telefonicznie pod nr telefonu /63/ 270 40 11 (w godzinach pracy Urzędu tj. poniedziałek, środa, czwartek od godz....Niezależny Portal Gminy Ślesin 166 razy przeczytano