lm.pl
LM.pl

Pomoc psychologiczna dla mieszkańców powiatu konińskiego w kwarantannie. Ze specjalistycznego poradnictwa można korzystać każdego dnia tygodnia.

Osoby starsze, samotne, niepełnosprawne, przewlekle chore poddane kwarantannie mogą w czasie izolacji potrzebować pomocy psychologicznej. Z myślą o nich Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie wspólnie z Ośrodkiem Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie stworzyły możliwość telefonicznych porad psychologicznych.

Codziennie od godz. 7.00 do 22.00 dzwonić można pod numer telefonu: 512-493-486. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 natomiast można kontaktować się pod numerem telefonu: (63) 270-44-30 lub e-mail: interwencja@pcpr.konin.pl. Informacja o specjalistycznej pomocy dla mieszkańców trafiła do wszystkich wójtów i burmistrzów powiatu konińskiego.

Źródło: LM.pl

slesinInformacjeLM.pl Pomoc psychologiczna dla mieszkańców powiatu konińskiego w kwarantannie. Ze specjalistycznego poradnictwa można korzystać każdego dnia tygodnia. Osoby starsze, samotne, niepełnosprawne, przewlekle chore poddane kwarantannie mogą w czasie izolacji potrzebować pomocy psychologicznej. Z myślą o nich Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie wspólnie z Ośrodkiem Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w...Niezależny Portal Gminy Ślesin 214 razy przeczytano