Mając na uwadze fakt rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie naszego kraju, który jest zagrożeniem przede wszystkim dla osób starszych i chorych podjęliśmy kroki prewencyjne w postaci zaoferowania zrobienia zakupów tym osobom z terenu Lichenia, Bylewa oraz Pogoni Goslawickiej, tak aby nie musiały wychodzić z domu i narażać się na zakażenie.

Za zakupy nie pobieramy żadnej opłaty dodatkowej. Nasze auto oraz kierowca są do ich dyspozycji w dostarczaniu najpotrzebniejszych środków do życia bez konieczności wychodzenia z domów. Kierowca będzie dostępny w godzinach 9.00-12.00.

Jeżeli w państwa sąsiedztwie znajdują się takie osoby prosimy o przekazanie tej informacji. Zgłoszenia prosimy kierować pod nr tel 603 138 277

Tekst: OSP Licheń Stary

__________________

Ze względu na coraz większe rozprzestrzenianie się koronawirusa na terenie naszego kraju, zaleca się, aby osoby starsze, schorowane pozostały w domach i unikały częstego wychodzenia z domu.

Również osoby młode prosi się, aby ograniczyły wychodzenie z domów, gdyż obecny czas wolny od szkoły to nie są ferie. Jako organizacja społeczna oferujemy pomoc w zrobieniu zakupów, rzeczy codziennego użytku osobom starszym, samotnym, schorowanym, które z jakich kolwiek powodów miały z tym problem z terenu Wąsosz, Wąsoskich Holendrów, Kępy oraz Julii. Pomoc jest bezinteresowna i nie podlega żadnym dodatkowym opłatom. Jesteśmy do dyspozycji dla osób potrzebujących pomocy w godzinach 17:00-20:00.Prosimy o nagłośnienie sprawy‼
Numery kontaktowe:
-609639045
-693958807

Tekst: OSP Wąsosze

___________________

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne zarażeniem chorobą zakaźną COVID-19 (koronawirus), które jest wskazaniem do unikania skupisk ludzkich i zatłoczonych pomieszczeń, w trosce o zdrowie mieszkańców naszej miejscowości służymy pomocą osobom schorowanym, starszym, samotnym w zrobieniu codziennych zakupów.

Za zakupy nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Do dyspozycji jest trzech kierowców którzy służą państwu pomocą w godzinach od 9:00 do 15:00.

Numer kontaktowy

790899998

OSP Ślesin

slesinOSPhttps://www.facebook.com/OSPLICHEN/ Mając na uwadze fakt rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie naszego kraju, który jest zagrożeniem przede wszystkim dla osób starszych i chorych podjęliśmy kroki prewencyjne w postaci zaoferowania zrobienia zakupów tym osobom z terenu Lichenia, Bylewa oraz Pogoni Goslawickiej, tak aby nie musiały wychodzić z domu i narażać...Niezależny Portal Gminy Ślesin 281 razy przeczytano