Jako firma Edison Energia serdecznie zapraszamy mieszkańców Ślesina na spotkanie, które ma na celu przybliżenie Państwu tematu fotowoltaiki.
Spotkanie odbędzie się 25.03.2020 o godzinie 18:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie ul.Młodzieżowa 11. Temat ten wiążę się z wieloma błędnymi informacjami oraz opiniami, które są wielokrotnie powielane.


Naszym celem jest przedstawienie mieszkańcom rzetelnych informacji związanych z szeroko rozumianą fotowoltaiką, aby świadomie mogli podjąć decyzję o posiadaniu własnej instalacji fotowoltaicznej.
Pokażemy główne korzyści ekologiczne, a przede wszystkim ekonomiczne, które niesie za sobą posiadanie paneli fotowoltaicznych. Porozmawiamy również o dofinansowaniu MÓJ PRĄD, uldze termomodernizacyjnej, a także innych formach finansowania, aby każdy mógł pozwolić sobie na własną instalację fotowoltaiczną.

Zobacz nasz wpis o dotacji „Mój Prąd”https://www.edisonenergia.pl/moj-prad-dofinansowanie-do-fo…/


Ponadto podczas konferencji będą Państwo mogli zapytać naszych ekspertów o nurtujące pytania odnośnie fotowoltaiki.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową http://www.edisonenergia.pl/spotkania. Do zobaczenia na spotkaniu!
Wydarzenie również dostępne na FB

slesinEdukacjaJako firma Edison Energia serdecznie zapraszamy mieszkańców Ślesina na spotkanie, które ma na celu przybliżenie Państwu tematu fotowoltaiki.Spotkanie odbędzie się 25.03.2020 o godzinie 18:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie ul.Młodzieżowa 11. Temat ten wiążę się z wieloma błędnymi informacjami oraz opiniami, które są wielokrotnie powielane. Naszym celem jest przedstawienie...Niezależny Portal Gminy Ślesin 339 razy przeczytano