Trzy medale indywidualne zdobyli szachiści z klubu M-GOK Gambit Ślesin w rozgrywkach III i IV Ligi Juniorów w Szachach.W miniony weekend 15 i 16 lutego w Ostrowie Wielkopolskim nasi szachiści zakończyli zmagania w rozgrywkach drużynowych III i IV ligi juniorów w szachach.

W III lidze turniej zakończyliśmy na 8 miejscu, wynik może nie zadawalający ale utrzymujemy się w III lidze, więc będziemy mieli szanse powalczyć o lepszy wynik w przyszłym roku. Natomiast w IV lidze ostatnie dwa dni były pod znakiem zapytania czy w ogóle zagramy, nasze drużyny zostały bardzo osłabione przez choroby naszych szachistów i ostatecznie zagraliśmy w rezerwowym składzie, a na niektórych deskach musieliśmy oddać walkowery co odbiło się na wynikach i ostatecznie nasze drużyny uplasowały się na miejscach:
10 miejsce drużyna M-GOK Gambit Ślesin II
11 miejsce drużyna M-GOK Gambit Ślesin III
14 miejsce drużyna M-GOK Gambit Ślesin IV
22 miejsce drużyna M-GOK Gambit Ślesin V

Jedyne co może cieszyć to wyniki indywidualne w III lidze Alan Kopczyński zajął drugie miejsce na pierwszej szachownicy oraz uzyskał normę na I kategorię szachową. W tej samej lidze Dominik Melerowicz na trzeciej szachownicy zajął trzecie miejsce. Natomiast w IV lidze Kacper Szaszkowski na drugiej szachownicy zajmuje miejsce trzecie. Normy na wyższe kategorie szachowe uzyskali jeszcze Amelia Lewandowska i Damian Wiśniewski norma na III kategorię szachową, Daniel Lisowski norma na IV kategorię szachową. Gratulujemy!
wyniki III liga:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_7388/results.html?l=pl&tb=202_
wyniki IV liga:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_7389/results.html?l=pl&tb=202_

slesinSzachyhttps://www.facebook.com/mgokslesin/ Trzy medale indywidualne zdobyli szachiści z klubu M-GOK Gambit Ślesin w rozgrywkach III i IV Ligi Juniorów w Szachach.W miniony weekend 15 i 16 lutego w Ostrowie Wielkopolskim nasi szachiści zakończyli zmagania w rozgrywkach drużynowych III i IV ligi juniorów w szachach. W III lidze turniej...Niezależny Portal Gminy Ślesin 172 razy przeczytano