21 marca w Ślesinie odbędzie się spektakl komediowy pt. „Zdradziłeś mnie… kotku!”

Spektakl odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie o godz. 18:00.

wystąpią: Artur Dziurman, Małgorzata Lewińska, Dariusz Gnatowski, Michał Pietrzak i Ewa Konstańciak.

Bilety w cenie 70 zł (ulgowe 60 zł dla seniorów i grup zorganizowanych) dostępne online:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50093/Ślesin/Zdradziłeś+mnie…+kotku+%21/

„ZDRADZIŁEŚ MNIE, KOTKU!” to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu.
Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają.
Dobrej zabawy!

slesinImprezy21 marca w Ślesinie odbędzie się spektakl komediowy pt. 'Zdradziłeś mnie... kotku!' Spektakl odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie o godz. 18:00. wystąpią: Artur Dziurman, Małgorzata Lewińska, Dariusz Gnatowski, Michał Pietrzak i Ewa Konstańciak. Bilety w cenie 70 zł (ulgowe 60 zł dla seniorów i grup zorganizowanych) dostępne online:https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50093/Ślesin/Zdradziłeś+mnie...+kotku+%21/ 'ZDRADZIŁEŚ...Niezależny Portal Gminy Ślesin 242 razy przeczytano