lm.pl
LM.pl

Policyjny nos nie zawiódł policjanta ze Ślesina. Po służbie wpadł na trop poszukiwanego 17-latka.

Kierownik komisariatu w Ślesinie, wracając po służbie do domu zauważył czarnego opla.

– Wiedział wcześniej, że tym autem może przemieszczać się z kolegami poszukiwany 17-latek, który powinien przebywać w Zakładzie Poprawczym – informuje Sebastian Wiśniewski z konińskiej policji.

Mundurowy ruszył za oplem. W trakcie jazdy, skontaktował się z komendantem Kleczewa. W stronę tej miejscowości kierował się bowiem 17-latek. Po kilkunastu minutach udało się zatrzymać opla, ustawiając blokadę na drodze. Policjant po służbie podjechał swoim prywatnym autem i zablokował opla. Później do akcji włączyli się funkcjonariusze drogówki. Okazało się, że w samochodzie faktycznie był poszukiwany 17-latek. Został on już doprowadzony do Zakładu Poprawczego.

slesinKronika policyjnaLM.pl Policyjny nos nie zawiódł policjanta ze Ślesina. Po służbie wpadł na trop poszukiwanego 17-latka. Kierownik komisariatu w Ślesinie, wracając po służbie do domu zauważył czarnego opla. - Wiedział wcześniej, że tym autem może przemieszczać się z kolegami poszukiwany 17-latek, który powinien przebywać w Zakładzie Poprawczym – informuje Sebastian Wiśniewski z konińskiej...Niezależny Portal Gminy Ślesin 284 razy przeczytano