Przegląd Koniński

Niedawno – dla poprawy bezpieczeństwa – zostały zamontowane interaktywne znaki drogowe na ulicach Polna, Kościelna i Cegielniana w Ślesinie, przez które przebiega nowa ścieżka pieszo-rowerowa. Okazuje się, że to rozwiązanie nie wystarcza.

Interaktywne znaki drogowe, wraz z urządzeniami bezpieczeństwa, zamontowano na ulicach Polna, Kościelna i Cegielniana pod koniec ubiegłego roku.

– Widzę, że mamy troszeczkę problem z tym oświetleniem, tzw. „kocimi oczkami”, które nie zawsze świecą. Jest problem z panelem, ale zgłosiliśmy to wykonawcy. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie zostanie to zrobione. Gdy świecą, wygląda to super – mówił Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina.

przegląd

Jak wyjaśniał radnym burmistrz, wcześniejsze zamontowanie oświetlenia nie załatwia sprawy w stu procentach.

– Chcemy na tych przejściach zrobić spowalniacze, które sprawią, że będzie tam jeszcze bezpiecznej – mówił podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Mariusz Zaborowski. Na to zadanie zaplanowano przeznaczyć 40 tysięcy złotych.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
slesinInformacjePrzegląd Koniński Niedawno – dla poprawy bezpieczeństwa – zostały zamontowane interaktywne znaki drogowe na ulicach Polna, Kościelna i Cegielniana w Ślesinie, przez które przebiega nowa ścieżka pieszo-rowerowa. Okazuje się, że to rozwiązanie nie wystarcza. Interaktywne znaki drogowe, wraz z urządzeniami bezpieczeństwa, zamontowano na ulicach Polna, Kościelna i Cegielniana pod koniec ubiegłego...Niezależny Portal Gminy Ślesin 481 razy przeczytano