Liga Sołecka po piątej rundzie
Kolejność rozgrywek Halowa Liga Piłki Nożnej
6 Runda 02.02.2020 r.
Godz. 15.00 Osiedle Północ – Szyszyńskie Holendry
Godz. 16.50 Osiedle Powstańców Wielkopolskich – Szyszyn
Godz.16.40 Ignacewo – Piotrkowice
Pauza Półwiosek Stary / Wąsosze
Strzelcy bramek Halowa Ligi Piłki Nożnej 2019/20
Punktacja po 5 Rundzie
Sołectwo Ignacewo
1.Fordon Kamil – 1
2.Fordan Dawid – 4
3.Gralikowski Artur – 2
4.Szoszkiewicz Tomasz – 3
5.Dul Ryszard – 2
6.Dul Zbigniew – 3
7.Drelichowski Arkadiusz – 4
Osiedle Powstańców Wielkopolskich
1.Nowakowski Hubert – 3
2.Mrówczyński Piotr – 4
3.Sompoliński Jacek – 5
4.Gasza Tobiasz – 1
5.Gidaszewski Wojciech – 1
6.Radke Sebastian – 1
7.Krysztofowicz Adam – 4
8.Stolarski Rafał – 1
Sołectwo Szyszyńskie Holendry
1.Busa Szymon -1
2.Czajkowski Dawid – 2
3.Busa Kacper – 1
4.Kosmowski Patryk – 1
5.Donderowicz Szymon – 2
6.Michalski Łukasz – 1
Sołectwo Szyszyn
1.Wysocki Dominik – 2
2.Podrzycki Kacper – 3
3.Ciecierski Marcin – 1
4.Wypych Mateusz – 1
5.Wdowiak Szymon – 1
Sołectwo Półwiosek Stary / Wąsosze
1.Borkowski Adrian – 8
2.Kasiewicz Maik – 2
3.Pilarski Franciszek – 5
4.Leszczak Michał – 1
5.Graczyk Kamil – 3
6.Ulatowski Łukasz – 3
Osiedle Pólnoc
1.Sobota Kamil -2
2.Podyma Wojciech – 3
3.Kuczmański Rafał – 1
4.Gabrysiak Szczepan – 4
5.Starzyński Rafał – 5
6.Kaczmarek Rafał – 1
7.Zając Karol – 1
Sołectwo Piotrkowice
1.Jaworski Krystian – 2
2.Waleriańczyk Kamil – 3
3.Waleriańczyk Piotr -6
4.Krygier Przemysław 3
5.Waleriańczyk Hubert – 3
6.Waleriańczyk Mateusz – 1
7.Gotowała Kacper – 1
https://slesin.smarthost.pl/2020/01/31/liga-solecka-po-piatej-rundzie/sport/pilka-nozna/Piłka nożnaKolejność rozgrywek Halowa Liga Piłki Nożnej 6 Runda 02.02.2020 r. Godz. 15.00 Osiedle Północ - Szyszyńskie Holendry Godz. 16.50 Osiedle Powstańców Wielkopolskich - Szyszyn Godz.16.40 Ignacewo - Piotrkowice Pauza Półwiosek Stary / Wąsosze Strzelcy bramek Halowa Ligi Piłki Nożnej 2019/20 Punktacja po 5 Rundzie Sołectwo Ignacewo 1.Fordon Kamil - 1 2.Fordan Dawid - 4 3.Gralikowski Artur - 2 4.Szoszkiewicz Tomasz – 3 5.Dul Ryszard - 2 6.Dul Zbigniew - 3 7.Drelichowski Arkadiusz -...slesin mark014@gazeta.plAdministratorSerwis Gminy Ślesin 328 razy przeczytano
Skomentuj