LM.pl

Jasełka w wykonaniu uczniów dwóch szkół podstawowych oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, obejrzeli mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie.

Przygotowania do Bożego Narodzenia to nie tylko kiermasze, jarmarki, warsztaty, ale też kolędowanie i jasełka. Kilka dni temu podopieczni ślesińskiego DPS wystawili swoje świąteczne przedstawienie. Teraz wzięli udział w spektaklach przygotowanych przez zaprzyjaźnione placówki edukacyjne. Jasełka zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Szyszyńskich Holendrach oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie, a także Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rychwale.

zdjęcie: DPS w Ślesinie

lm.pl
LM.pl
slesinImprezyLM.pl Jasełka w wykonaniu uczniów dwóch szkół podstawowych oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, obejrzeli mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie. Przygotowania do Bożego Narodzenia to nie tylko kiermasze, jarmarki, warsztaty, ale też kolędowanie i jasełka. Kilka dni temu podopieczni ślesińskiego DPS wystawili swoje świąteczne przedstawienie. Teraz wzięli udział w spektaklach przygotowanych przez...Niezależny Portal Gminy Ślesin 259 razy przeczytano