Przegląd Koniński

Ponad 130 osób wzięło udział w spotkaniu opłatkowym klubów seniora z terenu gminy Ślesin. Byli przedstawiciele ze Ślesina, Szyszyńskich Holendrów, Lichenia Starego i Mikorzyna.

Świąteczne życzenia złożył uczestnikom spotkania w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie burmistrz Mariusz Zaborowski. Z zainteresowaniem zebrani seniorzy wysłuchali również programu słowno-muzycznego wykonanego przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie. Ksiądz prałat Leszek Rybka, proboszcz parafii Świętego Mikołaja Biskupa i Dobrego Pasterza w Ślesinie, pobłogosławił opłatek i poprowadził wspólną modlitwę po czym wszyscy przystąpili do dzielenia się opłatkiem. Spotkanie zakończył wigilijny posiłek i wspólne śpiewanie kolęd.

przegląd

Spotkanie przygotował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie.

slesinSeniorzyPrzegląd Koniński Ponad 130 osób wzięło udział w spotkaniu opłatkowym klubów seniora z terenu gminy Ślesin. Byli przedstawiciele ze Ślesina, Szyszyńskich Holendrów, Lichenia Starego i Mikorzyna. Świąteczne życzenia złożył uczestnikom spotkania w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie burmistrz Mariusz Zaborowski. Z zainteresowaniem zebrani seniorzy wysłuchali również programu słowno-muzycznego wykonanego przez uczniów...Niezależny Portal Gminy Ślesin 324 razy przeczytano