przegladkoninski.pl

Już po raz drugi Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP w Licheniu Starym zorganizowała zbiórkę na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie i Kramsku.
– Ludzie bardzo chętnie pomagają – mówi Hubert Tomaszewski.

Pierwsza zbiórka z inicjatywy licheńskiej MDP odbyła się w 2017 roku. – Przeszła ona nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy bardzo dużo darów – informuje Hubert Tomaszewski z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Licheniu Starym. Karmę (mokrą i suchą), legowiska czy inne akcesoria dla zwierząt można przynosić do namiotu przy markecie w Licheniu Starym, do godziny 17.00.

przegląd

Akcje, takie jak ta dzisiejsza, będą odbywać się cyklicznie. – Myślę, że raz w roku – dodaje Hubert Tomaszewski. Ale drużyna zwierzaki ze schroniska wspiera nie tylko organizując zbiórkę, także odwiedza czworonogi i wyprowadza je na spacery.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP w Licheniu Starym liczy około 40 osób.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

slesinOSPprzegladkoninski.pl Już po raz drugi Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP w Licheniu Starym zorganizowała zbiórkę na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie i Kramsku. – Ludzie bardzo chętnie pomagają – mówi Hubert Tomaszewski. Pierwsza zbiórka z inicjatywy licheńskiej MDP odbyła się w 2017 roku. – Przeszła ona nasze najśmielsze oczekiwania....Niezależny Portal Gminy Ślesin 241 razy przeczytano