OSP Ślesin

Jak informuje OSP Ślesin, wczoraj wieczorem 25 października w Piotrkowicach doszło do śmiertelnego potrącenia młodej 17-letniej rowerzystki przez samochód osobowy.

W wyniku wypadku droga na trasie Ślesin-Licheń była czasowo zablokowana.

Kolejna niepotrzebna śmierć na drodze. Zginęła 17-latka potrącona przez samochód. 

W miniony piątek, ok. godz. 19.30 w Piotrkowicach koło Ślesina, 50-letni mieszkaniec gminy Kramsk, na prostym odcinku drogi potrącił dwoje rowerzystów: 17-letnią dziewczynę i 19-letniego chłopaka.

– Chłopakowi nic się nie stało, ale dziewczyna zmarła dwie godziny później, po długiej reanimacji na SOR. Do tego wszystkiego trzeba dodać, że dziewczyna miała kamizelkę odblaskową i prawdopodobnie oświetlenie – informuje konińska policja. 

Źródło: LM.pl

slesinKronika policyjnaOSP Ślesin Jak informuje OSP Ślesin, wczoraj wieczorem 25 października w Piotrkowicach doszło do śmiertelnego potrącenia młodej 17-letniej rowerzystki przez samochód osobowy. W wyniku wypadku droga na trasie Ślesin-Licheń była czasowo zablokowana. LM.pl Kolejna niepotrzebna śmierć na drodze. Zginęła 17-latka potrącona przez samochód.  W miniony piątek, ok. godz. 19.30 w Piotrkowicach koło...Niezależny Portal Gminy Ślesin 896 razy przeczytano