przegladkoninski.pl

W ścisłym finale XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu znalazły się podopieczne Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie. Największym sukcesem mogą pochwalić się, Julia Marcinkowska, która zajęła drugie miejsce, natomiast Aleksandra Piechocka otrzymała wyróżnienie.

przegląd

Konkurs odbywał się w dniach 20-21 września. Zgłosiło się do niego ponad 2,5 tysiąca młodych wokalistów z całej Polski. W drodze kwalifikacji wstępnych a potem rejonowych jury wytypowało 127 osób. W ścisłym finale znalazły się także podopieczne Piotra Piechockiego ze Studia Piosenki z M-GOK-u w Ślesinie: Maja Żylińska, Klaudia Hejman, Aleksandra Piechocka i Julia Marcinkowska. Wszystkie zaprezentowały bardzo wysoki poziom wokalny. Wielkim sukcesem mogą pochwalić się Julia Marcinkowska, zdobywając drugie miejsce i Aleksandra Piechocka, która otrzymała wyróżnienie.

slesinZajęcia/Warsztatyprzegladkoninski.pl W ścisłym finale XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu znalazły się podopieczne Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie. Największym sukcesem mogą pochwalić się, Julia Marcinkowska, która zajęła drugie miejsce, natomiast Aleksandra Piechocka otrzymała wyróżnienie. Konkurs odbywał się w dniach 20-21 września. Zgłosiło się do niego ponad...Niezależny Portal Gminy Ślesin 259 razy przeczytano