Akademia Reisa Konin – LKS Ślesin 2:4

14 września w Koninie odbył się mecz na szczycie pierwszej poznańskiej ligi orlika E2. W tym meczu obie drużyny chciały zgarnąć trzy punkty. Nasze Skicioki mecz zaczęły od stary bramki.

Na szczęście utrata bramki zmotywowała naszą drużynę i po kilku minutach mieliśmy rzut rożny. Po dobrym dośrodkowaniu bramkę zdobywa Wiktor Antczak. Na koniec pierwszej połowy, po bardzo ładnej akcji zespołu kolejną bramkę zdobywa Ksawery Chudeusz i pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1 dla nas. W drugą połowę wchodzimy zdecydowanie i już w trzeciej minucie Patryk Sroczyński podnosi wynik spotkania na 3:1, kilka minut później pięknym strzałem pod poprzeczkę z rzutu wolnego bramkę zdobywa Michał Karpina i prowadzimy 4:1.

Na dziesięć minut przed końcem meczu tracimy bramkę, gospodarze oddają wiele strzałów, ale fantastyczną dyspozycją w bramce popisuje się Jan Lewandowski, który rozegrał bardzo dobry mecz. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, która pokazała piękny charakter i dzielnie walczyła o każdy centymetr boiska !!!

Skład : Jan Lewandowski (br), Paweł Galiński (br), Piotr Olejniczak, Michał Karpina (c), Patryk Sroczynski, Wiktor Giszter, Wiktor Antczak, Wiktor Prus, Kacper Nawrot, Ksawery Chudeusz, Gabriel Bukowski.

Bramki:
Wiktor Antczak
Ksawery Chudeusz
Patryk Sroczyński
Michał Karpina

slesinPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ Akademia Reisa Konin - LKS Ślesin 2:4 14 września w Koninie odbył się mecz na szczycie pierwszej poznańskiej ligi orlika E2. W tym meczu obie drużyny chciały zgarnąć trzy punkty. Nasze Skicioki mecz zaczęły od stary bramki. Na szczęście utrata bramki zmotywowała naszą drużynę i po kilku minutach...Niezależny Portal Gminy Ślesin 297 razy przeczytano