Warta Pyzdry – LKS Ślesin 2:1 (1:0)

Niestety drużyna seniorów przegrywa bardzo ważny mecz w Pyzdrach 2-1. Gospodarze wykorzystali atut własnego boiska i zdominowali LKS przez większość meczu. Pozytywne dla nas były tylko ostatnie 15 minut pierwszej jak i drugiej połowy, lecz to było za mało na dobrze dysponowaną drużynę Warty. Po tej porażce spadliśmy na 8 miejsce, ale z szansami na to aby zakończyć sezon w pierwszej „5”.

Bramka: Patryk Łagocki 90’

Skład: Hubert Rachubiński – J. Kwiatkowski, P. Nowakowski, R. Stolarski, P. Gorgolewski, M. Dolecki, A. Marciniak, M. Strużyński (P. Łagocki 60min.), B. Nowak(R. Czapski 75min.), M. Kwiatkowski, K. Broniszewski

Źródło: facebook.com/lksslesin/

slesinPiłka nożnaWarta Pyzdry – LKS Ślesin 2:1 (1:0) Niestety drużyna seniorów przegrywa bardzo ważny mecz w Pyzdrach 2-1. Gospodarze wykorzystali atut własnego boiska i zdominowali LKS przez większość meczu. Pozytywne dla nas były tylko ostatnie 15 minut pierwszej jak i drugiej połowy, lecz to było za mało na dobrze dysponowaną drużynę...Niezależny Portal Gminy Ślesin 312 razy przeczytano