przegladkoninski.pl

Kilkanaście zaprzęgów konnych przeparadowało ulicami Ślesina. W ten sposób rozpoczęły się zawody w powożeniu, które odbywają się na placu przy ulicy Kościelnej (obok budynku DPS-u).

Z dużym zainteresowaniem mieszkańcy Ślesina przyglądali się paradzie zaprzęgów konnych. Brali w niej udział także burmistrz Mariusz Zaborowski oraz Paweł Bielicki, przewodniczący Rady Miejskiej w Ślesinie.

W programie imprezy, na którą zaprasza burmistrz Ślesina oraz Związek Hodowców Koni Wielkopolskich, są pokazy jazdy konnej, zawody zręcznościowe w powożeniu. Można także skosztować grochówki.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

slesinImprezyprzegladkoninski.pl Kilkanaście zaprzęgów konnych przeparadowało ulicami Ślesina. W ten sposób rozpoczęły się zawody w powożeniu, które odbywają się na placu przy ulicy Kościelnej (obok budynku DPS-u). Z dużym zainteresowaniem mieszkańcy Ślesina przyglądali się paradzie zaprzęgów konnych. Brali w niej udział także burmistrz Mariusz Zaborowski oraz Paweł Bielicki, przewodniczący Rady Miejskiej w...Niezależny Portal Gminy Ślesin 504 razy przeczytano