facebook.com/mgokslesin/

18-go maja tego roku w Bydgoszczy odbyły się XV Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową SZLAGIER 2019. Podopieczna Piotra Piechockiego z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie, Julia Marcinkowska z piosenką „Feeling Good” zajęła I miejsce w kategorii wiekowej 15-19 lat i została zaproszona do Koncertu Galowego. Pięknie zaprezentowała się również Maja Żylińska, która śpiewała utwór pt. „Wstanę choćby nie wiem co” z filmu „Trolls”.

Obie zostały nominowane do Finału w eliminacjach wstępnych. Wykonawców oceniało znakomite jury w składzie: Piotr Salaber – pianista, dyrygent i kompozytor muzyki filmowej i musicalowej, Joanna Żółkoś-Zagdańska – wokalistka, obecnie wykładowca śpiewu jazzowego i improwizacji Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Małgorzata Grela – solistka Opery Nova w Bydgoszczy, obecnie dziekan Wydziału Wokalno – Aktorskiego bydgoskiej Akademii Muzycznej. Ponadto gośćmi specjalnymi Koncertu Galowego byli: Barbara Mezler i Rafał Drozd – artyści znani między innymi z musicalu „Metro”. Gratulacje dla dziewczyn i ich instruktora.

slesinZajęcia/Warsztatyfacebook.com/mgokslesin/ 18-go maja tego roku w Bydgoszczy odbyły się XV Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową SZLAGIER 2019. Podopieczna Piotra Piechockiego z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie, Julia Marcinkowska z piosenką „Feeling Good” zajęła I miejsce w kategorii wiekowej 15-19 lat i została zaproszona do Koncertu Galowego. Pięknie...Niezależny Portal Gminy Ślesin 258 razy przeczytano