Dnia 17 marca 2019 r. w naszym klubie odbył się turniej charytatywny na rzecz FELICJANA CHAŁADAJA. Rodzice wraz z trenerami zorganizowali turniej, z którego pozyskane pieniądze miały zostać przeznaczone na leczenie chłopca.

facebook.com/lksslesin

W akcję włączyło się wiele osób i firm, m.in takich jak: Kolegium Sędziów, Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej, pan Mariusz Kotleszka i firma Pro-Em, Asia Trybus football freestyle, restauracja GWAREK, OSP Ślesin oraz drużyny: LKS Ślesin Czerwoni, Olimpia Koło, Oranje Konin, Górnik Konin, Zjednoczeni Rychwał. Serdecznie dziękujemy wyżej wymienionym jak i każdemu, który w choćby najmniejszy sposób przyczynił się do tego by pomóc rodzinie. Wielkie słowa uznania należą się także drużynie i rodzicom Oranje Konin 2011 za stworzenie internetowej zbiórki pieniędzy, która w bardzo krótkim czasie osiągnęła o ponad 100% większy cel niż zamierzali jego twórcy. Niemniej jednak nic nie odbyłoby się bez fundacji MATIO, która wsparła nas i pomogła w realizacji turnieju.


Na koniec serdeczne podziękowania dla pomysłodawców i głównych realizatorów czyli rodziców chłopców z drużyny Felka, którzy zapewnili poczęstunek serwując smaczne wypieki i ciepłe napoje, a także nagrody rzeczowe. 
Podsumowując był to dzień pełen wrażeń i masy emocji. Towarzyszyły łzy radości, smutku a także wzruszenia. Zawodnicy zapewnili piłkarskie emocje, a konkursy dawkę humoru i rozrywki. Był także pokaz freestyle i krótkie warsztaty, które zachwyciły nie tylko małych zawodników, ale także osoby zgromadzone na trybunach. Zmagania przebiegły w miłej atmosferze. Cieszy fakt, że istnieje tak wiele dobrych ludzi, którzy chętnie wyciągają pomocną dłoń. Najlepszym podziękowaniem był uśmiech na twarzy, a zarazem zaszklone oczy u głównych bohaterów, czyli Felka i jego rodziny.

Jeśli chodzi o całe zmagania w wykonaniu małych piłkarzy był to dobry występ naszych zawodników. Rozegralismy turniej wpisując na swoje konto 13pkt (4 wygrane i 1 remis), co dało nam upragnione I miejsce. Ponadto do naszej drużyny powędrowały dwie nagrody indywidualne – MVP turnieju dla FELICJANA CHAŁADAJA oraz tytuł najlepszego bramkarza otrzymał JAN LEWANDOWSKI, który nie tylko świetnie bronił naszej bramki, ale także dał zwycięstwo w meczu o pierwsze miejsce z Olimpia Koło strzelając gola z połowy boiska! Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!
Na uwagę zasługuje także dobry występ drugiego zespołu reprezentującego nasze barwy. Chłopcy napędzili stracha drużynom przeciwnym, choć ostatecznie nie udało sie zwyciężyć w żadnym z meczów. Cieszy nas jednak coraz lepsza gra drużyny „czerwonych”.

Sklad :
LKS Ślesin Czarni : Chaładaj Felicjan (kpt), Lewandowski Jan (br), Prus Wiktor, Dąbek Maciej, Kraczyński Tymoteusz, Przebieracz Alan, Woźniak Filip, Pawlak Mateusz, Denirov Denis, Wróbel Hubert.

LKS Ślesin Czerwoni : Ściński Wiktor, Ziman Seweryn, Banach Bartosz, Rzepka Fabian, Podlasiński Konrad, Leśniewski Konrad, Andrzejewski Antoni, Szymczak Wojciech, Szczepański Sebastian.

Fundacja MATIO Pro-Em OSP Ślesin Asia Trybus OZPN Konin Kolegium Sędziów Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Olimpia Koło LKS Zjednoczeni Rychwał Oranje Sport Polska Młody Górnik

slesinPiłka nożnaDnia 17 marca 2019 r. w naszym klubie odbył się turniej charytatywny na rzecz FELICJANA CHAŁADAJA. Rodzice wraz z trenerami zorganizowali turniej, z którego pozyskane pieniądze miały zostać przeznaczone na leczenie chłopca. facebook.com/lksslesin W akcję włączyło się wiele osób i firm, m.in takich jak: Kolegium Sędziów, Koniński Okręgowy Związek Piłki...Niezależny Portal Gminy Ślesin 358 razy przeczytano