przegladkoninski.pl

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło niedawno w pobliżu Bramy Napoleona w Ślesinie. – Poszkodowane zostały dwie osoby, jednak ich obrażenia nie są poważne – informuje Marcin Jankowski, rzecznik prasowy KMP w Koninie.

Z ustaleń policji wynika, że 63-letni mieszkaniec gminy Ślesin kierując renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w audi, którym kierował 32-letni mieszkaniec gminy Mogilno.

Renault podróżowała także 13-letnia dziewczynka. I to ona oraz kierowca renault potrzebowali pomocy zespołu ratownictwa medycznego.
– Jednak prawdopodobnie nie będzie konieczna hospitalizacja – dodaje rzecznik.Policja zatrzymała 63-latkowi prawi jazdy, do sądu wpłynie także wniosek o jego ukaranie.

Źródło: Anna Chada – Przegląd Koniński
slesinPowiat konińskiprzegladkoninski.pl Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło niedawno w pobliżu Bramy Napoleona w Ślesinie. – Poszkodowane zostały dwie osoby, jednak ich obrażenia nie są poważne – informuje Marcin Jankowski, rzecznik prasowy KMP w Koninie. Z ustaleń policji wynika, że 63-letni mieszkaniec gminy Ślesin kierując renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył...Niezależny Portal Gminy Ślesin 589 razy przeczytano