Bramki:
Baris Cekli
Mateusz Dolecki
Rafał Czapski

Po zeszłotygodniowej wysokiej porażce z IV ligową drużyną Zjednoczeni Trzemeszno dziś seniorzy wygrali kolejny sparing z GKS Sompolno na codzień grającą w lidze międzyokręgowej. Dzięki uprzejmości gospodarzy mogliśmy po raz pierwszy w tym roku zagrać na naturalnym boisku i lepiej przygotować się do ligii.

Skład :
I połowa – D. Janowski, B. Siek, R. Stolarski, R. Kaczmarek, K. Broniszewski, A. Marciniak, J. Kwiatkowski, M. Dolecki, M. Kwiatkowski, R. Czapski, B. Cekli
II połowa – D. Janowski, B. Siek, R. Stolarski (70′ R. Kaczmarek), W. Jarmuż, M. Banach, A. Marciniak, M. Kwiatkowski, K. Broniszewski, D. Degórski, R. Czapski, B. Cekli (65′ M. Dolecki)

Źródło: facebook.com/lksslesin/

slesinPiłka nożnaGKS Sompolno - LKS Ślesin 3:4 (0:2)Bramki:Baris CekliMateusz DoleckiRafał Czapski Po zeszłotygodniowej wysokiej porażce z IV ligową drużyną Zjednoczeni Trzemeszno dziś seniorzy wygrali kolejny sparing z GKS Sompolno na codzień grającą w lidze międzyokręgowej. Dzięki uprzejmości gospodarzy mogliśmy po raz pierwszy w tym roku zagrać na naturalnym boisku i lepiej...Niezależny Portal Gminy Ślesin 295 razy przeczytano