facebook.com/mgokslesin/

30 stycznia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbył się Powiatowy Dzień Babci i Dziadka. Wśród seniorów znaleźli się reprezentanci gminy Ślesin, Krzymów, Wierzbinek, Skulsk, Grodziec, Rzgów, Rychwał, Kramsk, Wilczyn, Sompolno, Stare Miasto, Kazimierz Biskupi.

Nie zabrakło również życzeń, które składali radni powiatowi Piotr Maciejewski i Władysław Kocaj, Wójt Gminy Kramsk Andrzej Nowak, opiekunowie rady powiatowej seniorów – Jerzy Rzepecki, Krystyna Chowańska – prezes TPD Konin, wicedyrektor ZSP w Ślesinie Agnieszka Nowak, ks. prałat Leszek Rybka i Krzysztof Czajkowski ze Starostwa Powiatowego, delegacja Towarzystwa Inicjatyw Obywatelskich i Przedstawiciele oraz Państwowej Straży Pożarnej w Koninie.

Na scenie zaprezentowali się najmłodsi z Zespołu -Szkolno Przedszkolnego w Ślesinie -gr. „Sówka”. Dzieci wystąpiły w przedstawieniu „Dziewczynka z zapałkami”. Wystąpiły też zespoły „Pogodna Jesień”, i „Stokrotka” z M-GOK. Po oficjalnej uroczystości seniorzy bawili się przy zespole „Kruszyna Band”.

slesinSeniorzyfacebook.com/mgokslesin/ 30 stycznia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbył się Powiatowy Dzień Babci i Dziadka. Wśród seniorów znaleźli się reprezentanci gminy Ślesin, Krzymów, Wierzbinek, Skulsk, Grodziec, Rzgów, Rychwał, Kramsk, Wilczyn, Sompolno, Stare Miasto, Kazimierz Biskupi. Nie zabrakło również życzeń, które składali radni powiatowi Piotr Maciejewski i Władysław Kocaj,...Niezależny Portal Gminy Ślesin 530 razy przeczytano