Kamil Lubański, 9 lat

Z radością  informujemy o sukcesie 7-letniej Leny Prus i 9 -letniego Kamila Lubańskiego  uczęszczających na zajęcia pracowni artystycznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie, prowadzoną przez instruktor Magdalenę Chrzanowską .

 

W kategorii wiekowej 7-10 lat Lena otrzymała wyróżnienie za pracę malarską w II Ogólnopolskim  Konkursie  Plastycznym   „ Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji”, którego celem było pobudzanie kreatywności i wrażliwości twórczej dzieci i młodzieży oraz poszerzanie wiedzy na temat otaczającego nas krajobrazu naturalnego – rzeki – jako obrazu tworzonego przez działalność pokoleń.

Lena Prus, 7 lat

Kształtowanie świadomości ekologicznej, kulturalnej, historycznej oraz przynależności do tradycji regionu.

Praca Kamila zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Pracowni Artystycznej Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

 

Źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

 

slesinZajęcia/WarsztatyZ radością  informujemy o sukcesie 7-letniej Leny Prus i 9 -letniego Kamila Lubańskiego  uczęszczających na zajęcia pracowni artystycznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie, prowadzoną przez instruktor Magdalenę Chrzanowską .   W kategorii wiekowej 7-10 lat Lena otrzymała wyróżnienie za pracę malarską w II Ogólnopolskim  Konkursie  Plastycznym   „ Rzeka – dziedzictwo natury,...Niezależny Portal Gminy Ślesin 321 razy przeczytano