facebook.com/mgokslesin/

Pierwszy zjazd odbył się w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie. W rozgrywkach bierze udział 10 drużyn reprezentujących kluby z Pleszewa, Łodzi, Konina, Turku, Gniezna oraz 2 z naszego klubu.

W pierwszej rundzie nasze drużyny zremisowały Ślesin A w składzie Aron Byra, Dominik Melerowicz, Alan Kopczyński i Robert Majdecki podzieliła się punktami z drużyną z Hetmana Konin, natomiast druga nasza drużyna Ślesin B w składzie Arkadiusz Łapot, Michał Pawlak, Kacper Szaszkowksi, Julia Kowalska i Iwona Rybacka uzyskały remis z drużyną Prymus Gniezno. Niestety w drugiej rundzie musieliśmy uznać wyższość drużyn z którymi musieliśmy się zmierzyć i Ślesin A przegrał z MSK Szach Łódź 1:3, a Ślesin B przegrał z Tęczą Turek również 1:3. Natomiast indywidualnie świetnie zagrał Julia Kowalska zdobywając komplet punktów, gdzie w drugiej rundzie wygrała z Krzysztofem Oleksym dużo wyżej notowanym zawodnikiem, z kompletem punktów pierwszy zjazd zakończył również Robert Majdecki.

slesinSzachyPierwszy zjazd odbył się w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie. W rozgrywkach bierze udział 10 drużyn reprezentujących kluby z Pleszewa, Łodzi, Konina, Turku, Gniezna oraz 2 z naszego klubu. W pierwszej rundzie nasze drużyny zremisowały Ślesin A w składzie Aron Byra, Dominik Melerowicz, Alan Kopczyński i Robert Majdecki...Niezależny Portal Gminy Ślesin 340 razy przeczytano