przegladkoninski.pl

O wypadkach na skrzyżowaniu w Honoratce (gmina Ślesin) pisaliśmy wielokrotnie. Czy teraz w tym miejscu będzie bezpieczniej? Właśnie trwa tam montowanie sygnalizacji świetlnej.

O tym, jak tam jest niebezpiecznie, mieszkańcy alarmowali odpowiednie służby – policję, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, Inspekcję Transportu Drogowego, starostę konińskiego, a nawet ministerstwo odpowiedzialne za transport. By nie dochodziło tam do groźnych wypadków samochodowych, mieszkańcy apelowali o przebudowę skrzyżowania i zamontowanie w ich miejscowości fotoradaru.

W Honoratce, przy drodze krajowej nr 25, wykonywane są prace na skrzyżowaniu. Powstanie tam sygnalizacja świetlna. Koszt tego zadania to 540 tysięcy złotych. Efekt tych robót poznamy do końca grudnia.

Źródło: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
slesinInformacjeO wypadkach na skrzyżowaniu w Honoratce (gmina Ślesin) pisaliśmy wielokrotnie. Czy teraz w tym miejscu będzie bezpieczniej? Właśnie trwa tam montowanie sygnalizacji świetlnej. O tym, jak tam jest niebezpiecznie, mieszkańcy alarmowali odpowiednie służby – policję, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, Inspekcję Transportu Drogowego, starostę konińskiego, a nawet ministerstwo odpowiedzialne...Niezależny Portal Gminy Ślesin 535 razy przeczytano