Czarni Ostrowite – LKS Ślesin 4:3(1:2)
Bramki:
3′ Rafał Czapski
30 ’ Adrian Górecki
31′ zawodnik gospodarzy
49′ Rafał Czapski
70′ zawodnik gospodarzy
84′ zawodnik gospodarzy
85′ zawodnik gospodarzy

Już w 3 minucie wyszliśmy na prowadzenie po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego przez Czopera. W 30 minucie po składnej akcji zespołu i wykończeniu przez Górka wyszliśmy na dwu bramkowe prowadzenie. Niestety minutę później gospodarze strzelili kontaktową bramkę.

Na początku drugiej połowy ponownie Czoper wykańcza kontre naszego zespołu. Do 70 min jesteśmy znacznie lepsi przewyższając przeciwnika piłkarsko pod każdym względem i chyba nikt się nie spodziewał, że może się coś zmienić,a jednak.. W 70 minucie tracimy bramkę kontaktową po rzucie rożnym. W 83 minucie Baris marnuje sytuację 100 procentową, a minute po tracimy bramkę po stałym fragmencie gry i kolejną w odstępie minuty. Dramat, szok, niedowierzanie.. Przegrywamy wygrany mecz.

Mimo porażki i stracenia kolejnych punktów kończymy rundę jako najlepszy beniaminek ligii.
Dziękujemy Czarni Ostrowite za opóźnienie meczu o pół godziny oraz za minutę ciszy za zmarłego ojca Naszego piłkarza.

slesinPiłka nożnaCzarni Ostrowite - LKS Ślesin 4:3(1:2) Bramki: 3' Rafał Czapski 30 ' Adrian Górecki  31' zawodnik gospodarzy 49' Rafał Czapski 70' zawodnik gospodarzy 84' zawodnik gospodarzy 85' zawodnik gospodarzy  Już w 3 minucie wyszliśmy na prowadzenie po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego przez Czopera. W 30 minucie po składnej akcji zespołu i wykończeniu przez Górka wyszliśmy na dwu...Niezależny Portal Gminy Ślesin 342 razy przeczytano