facebook.com/mgokslesin

11 listopada w M-GOK w Ślesinie przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej odbył się koncert operetkowy. Tegoroczne listopadowe spotkanie operetkowe to koncert pt. „ Z arią i piosenka przez świat „” w którym najsłynniejsze arie operetkowe i musicalowe zaśpiewały Karolina Garlińska, Emilia Zielińska oraz Vladimir Halin i Tomasz Raczkiewicz. Koncert podzielony był na dwie części – patriotyczną w której cała sala wspólnie odśpiewała Hymn Polski i operetkową.

Za wspaniały śpiew publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami a koncert zakończył się owacjami na stojąco. Listopadowy koncert operetkowy wpisał się na stałe do kalendarza imprez w Gminie Ślesin.

slesinImprezy11 listopada w M-GOK w Ślesinie przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej odbył się koncert operetkowy. Tegoroczne listopadowe spotkanie operetkowe to koncert pt. „ Z arią i piosenka przez świat „” w którym najsłynniejsze arie operetkowe i musicalowe zaśpiewały Karolina Garlińska, Emilia Zielińska oraz Vladimir Halin i Tomasz Raczkiewicz....Niezależny Portal Gminy Ślesin 365 razy przeczytano