LKS Ślesin – Warta Eremita Dobrów 2:1 (1:1)
P. Dzierzgwa 35′
M. Kwiatkowski  80′

Skład: H. Rachubiński, B. Siek, P. Nowakowski, K. Broniszewski, R. Stolarski, M. Strużyński, J. Soszyński(45′ A. Marciniak), B. Nowak(75’J. Kwiatkowski), A. Górecki(65′ B. Targas), R. Czapski(80′ B. Cekli), M. Kwiatkowski.
Pozostali: R. Kaczmarek, D. Degórski, M. Ciecierski.

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja gości, ale to LKS wyszedł pierwszy na prowadzenie po składnej akcji drużyny. Piękną asystą podeszwą do tyłu popisał się B. Nowak, a bramkę zdobył strzałem po długim rogu M. Kwiatkowski.

Goście zdołali wyrównać po silnym strzale w boczną siatkę ich najlepszego strzelca P. Dzierzgwy. Po przerwie zagraliśmy znacznie lepiej stwarzając kilka sytuacji, a goście groźne kontratakowali. W 80 minucie nasz kapitan fenomenalnym strzałem z 30 metra zapewnił zwycięstwo i przełamanie złej serii porażek. Tym samym umacniamy się na drugim miejscu w tabeli.
Brawo LKS!

slesinPiłka nożnaLKS Ślesin - Warta Eremita Dobrów 2:1 (1:1) Bramki: M. Kwiatkowski 20' P. Dzierzgwa 35' M. Kwiatkowski  80' Skład: H. Rachubiński, B. Siek, P. Nowakowski, K. Broniszewski, R. Stolarski, M. Strużyński, J. Soszyński(45' A. Marciniak), B. Nowak(75'J. Kwiatkowski), A. Górecki(65' B. Targas), R. Czapski(80' B. Cekli), M. Kwiatkowski. Pozostali: R. Kaczmarek, D. Degórski, M. Ciecierski. Pierwsza...Niezależny Portal Gminy Ślesin 379 razy przeczytano