facebook.com/lksslesin/

W sobotni poranek swoj ostatni turniej rozgrywali chłopcy z rocznika 2008 i mlodsi. Nasi zawodnicy po raz kolejny zaprezentowali wysoki poziom piłkarski, pewnie pokonując swoich rywali.

W ciągu 5 turniejów, czyli w 25 meczach zdobyli 73 punkty strzelając 101 goli, tracąc przy tym zaledwie 5, zajmując pewne pierwsze miejsce! Tuż za nimi uplasowała się Sparta Konin – zespół, który potrafił postawić opór naszej drużynie, jednak ostatni turniej podkreślił zdecydowana dominację zawodników ze Ślesina. Trzecia pozycja to zespół Hetmana Orchowo drużyny, która z turnieju na turniej prezentowała się coraz lepiej, co zaowocowało awansem na 3 miejsce w grupie. Poza podium znalazły sie dwie drużyny Wilków Wilczyn oraz Czarnych Ostrowite.


Jesteśmy dumni z naszych zawodników, cieszy także fakt że w każdym turnieju udział wzięli młodsi zawodnicy z roczników 2009 oraz 2010. Świadczy to o wysokim poziomie szkolenia od najmłodszych lat.
Później przedstawiamy wyniki z ostatniego turnieju.

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę, naukę i dobra sportowa rywalizację wszystkim drużynom.

LKS – Hetman Orchowo 3:1
LKS – Wilki Wilczyn II 10:0
LKS – Wilki Wilczyn I 4:0
LKS – Sparta Konin 5:0
LKS – Czarni Ostrowite 3:0

 

slesinPiłka nożnaW sobotni poranek swoj ostatni turniej rozgrywali chłopcy z rocznika 2008 i mlodsi. Nasi zawodnicy po raz kolejny zaprezentowali wysoki poziom piłkarski, pewnie pokonując swoich rywali. W ciągu 5 turniejów, czyli w 25 meczach zdobyli 73 punkty strzelając 101 goli, tracąc przy tym zaledwie 5, zajmując pewne pierwsze miejsce! Tuż...Niezależny Portal Gminy Ślesin 394 razy przeczytano