facebook.com/mariusz.zaborowski.528

Mariusz Zaborowski na swojej stronie na portalu społecznościowym Facebook komentuje spotkanie z firmą energetyczną Energa w sprawie przebudowy jednej z głównych ulic Ślesina:
– Spotkałem się dzisiaj z dyrektorem i z-ca dyrektora firmy Energa w Kaliszu. Poinformowałem o planach dotyczących przebudowy ul. Żwirki i Wigury w zakresie chodników i zieleni. Ustaliliśmy, że w przyszłym roku robimy dokumentacje drogową i nowego oświetlenia, Energa wykona dokumentacje dotyczącą likwidacji lini napowietrznych. Działania trzeba zsynchronizować. Planowana przebudowa, oczywiście po wykonaniu dokumentacji, najprawdopodobniej 2020 rok.

slesinInformacjeMariusz Zaborowski na swojej stronie na portalu społecznościowym Facebook komentuje spotkanie z firmą energetyczną Energa w sprawie przebudowy jednej z głównych ulic Ślesina: - Spotkałem się dzisiaj z dyrektorem i z-ca dyrektora firmy Energa w Kaliszu. Poinformowałem o planach dotyczących przebudowy ul. Żwirki i Wigury w zakresie chodników i zieleni....Niezależny Portal Gminy Ślesin 665 razy przeczytano