Bramki: R. Czapski as. A. Górecki
B. Siek as. R. Czapski

Skład: H. Rachubiński, B. Siek, P. Nowakowski, K. Broniszewski, B. Zawadzki (85 B. Cekli), M. Strużyński, J. Soszyński, A. Górecki (65 J. Kwiatkowski), M. Dolecki (5 P. Kosmowski 75 J. Nowakowski), R. Czapski, M. Kwiatkowski,
Pozostali: M. Ciecierski, D. Degórski.

Przespaliśmy początek meczu tracąc w 3 minucie bramkę, od 20 min zaczęliśmy prowadzić grę i dominować na boisku czego efektem były dwie strzelone bramki przez R. Czapskiego i B. Sieka oraz stworzenie kilka groźnych sytuacji. Goście w pierwszej połowie zagrozili nam jeszcze tylko raz.

Po przerwie kolejny raz tracimy bramkę w 3 min, po podarowaniu gościom rzutu karnego przez sędziego. Po straconej bramce gra się zaostrzyła z obu stron, swoją cegiełkę dołożył sędzia główny, który przestał kontrolować mecz. Nadal staraliśmy się prowadzić grę, goście nastawili się na kontry i niestety jedna z nich okazała się zabójcza. Z naszego strzału dochodzi do kontry, gdzie nasz obrońca w dodatku nie trafia w piłkę i zawodnik gości w sytuacji sam na sam strzela bramkę. Próbowaliśmy za wszelką cenę doprowadzić do remisu ale wynik nie uległ zmianie.

Jest to druga porażka z rzęduNajbardziej boli, że z przebiegu meczu jesteśmy poraz kolejny lepsi, a nie zdobywamy punktów.

Za tydzień czeka Nas jeszcze trudniejsze zadanie, w meczu na wyjeździe zmierzymy się z Orłem Grzegorzem.
Niedziela g. 14.00
Głowa do góry panowie i walczymy dalej!

slesinPiłka nożnaLKS Ślesin - Warta Pyzdry 2:3 (2:1) Bramki: R. Czapski as. A. Górecki  B. Siek as. R. Czapski Skład: H. Rachubiński, B. Siek, P. Nowakowski, K. Broniszewski, B. Zawadzki (85 B. Cekli), M. Strużyński, J. Soszyński, A. Górecki (65 J. Kwiatkowski), M. Dolecki (5 P. Kosmowski 75 J. Nowakowski), R. Czapski, M. Kwiatkowski, Pozostali: M....Niezależny Portal Gminy Ślesin 405 razy przeczytano