Świetny początek spotkania i po niespełna 20 minutach mieliśmy 4:0 dla drużyny że Ślesina. Golami popisali się Bartek Nowak, Adrian Górecki oraz Baris Cekli, który chwilę wcześniej zastąpił na boisku kontuzjowanego Rafała Czapskiego. Do przerwy nie oglądaliśmy więcej trafień, choć nie brakowało sytuacji z jednej jak i drugiej strony.

W drugiej połowie drużyna gości przycisneła czego efektem były dwa trafienia, lecz wynik spotkania (5:2) na naszą korzyść ustalił Baris Cekli. Przed rozpoczęciem meczu odbyła się „minuta ciszy” z dedykacją dla naszego kolegi z drużyny Michała. Piłkarze z racji tego grali również z czarnymi opaskami na ramieniu, które miały pokazać wsparcie dla Niego w tej trudnej chwili. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się Nas wspierać i czekamy na kolejne spotkania.

slesinPiłka nożnaLKS rozegrał wczoraj siódme spotkanie w ramach Okręgowej ligii w tym sezonie. Rywalem drużyny Macieja Bieniaszczyka była ekipa z Nekli. Płomień przybył na stadion w Ślesinie z chęcią zatrzymania lidera tabeli, jednak rzeczywistość szybko pokazała, która drużyna była lepiej dysponowana w danym dniu. Świetny początek spotkania i po niespełna 20...Niezależny Portal Gminy Ślesin 381 razy przeczytano