16 września na boisku w Szyszynie rozegrano ostatnią VII rundę Ligi Sołeckiej Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin 2018.

Do rozgrywek piłkarskich zgłoszonych zostalo 168 zawodników w 7 drużynach. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce z wszystkimi wygranymi meczami i jednym remisem zajęła drużyna osiedla Powstańców Wielkopolskich, uzyskując 16 punktów.
Na drugim miejscu uplasowała się drużyna sołectwa Szyszyn, zdobywając również 16 punktów (o drugim miejscu zadecydowała różnica bilansu bramkowego – dwa gole mniej od zwycięzców). Trzecie miejsce zajęła drużyna edycji ligi uczestniczyły sołectwa: Ignacewo, Szyszyńskie Holendry oraz połączone siły sołectw Półwioska Starego i Wąsosz. Królem Strzelców został Paweł Krygier, zdobywca 9 goli. Tuż za nim
uplasował się Wiktor Augustyniak (8 goli), trzeci był Tobiasz Gasza (7 goli), czwarty – Zbigniew Wysocki (6 goli), na piątym miejscu – Bartosz Nowak, Mateusz Waleriańczyk i Damian Nowakowski (po 5 goli).

Mecze rozgrywano na boiskach w Ignacewie, Głębockiem, Szyszynie i osiedlu Powstańców Wielkopolskich. Organizatorzy za przygotowanie boisk do rozgrywek dziękują: drużynie z Ignacewa, Pawłowi Bielickiemu i drużynie z Szyszyna, Zofii Brzozowskiej i drużynie z Głębockiego, Jakubowi Chmielewskiemu i drużynie z os. Powstańców Wielkopolskich.

Puchary, nagrody i dyplomy wręczył Mariusz Zaborowski – Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin. Dla wszystkich uczestnikow ligi przygotowano grilla.

Źródło: Gazeta Ślesińska nr 9(92)/2018

slesinPiłka nożna16 września na boisku w Szyszynie rozegrano ostatnią VII rundę Ligi Sołeckiej Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin 2018. Do rozgrywek piłkarskich zgłoszonych zostalo 168 zawodników w 7 drużynach. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce z wszystkimi wygranymi meczami i jednym remisem zajęła drużyna osiedla Powstańców Wielkopolskich, uzyskując 16 punktów. Na drugim miejscu...Niezależny Portal Gminy Ślesin 292 razy przeczytano