Zdjęcia: Henryk Zajfert

11 sierpnia odbył się Festyn Sołecki w Szyszynie, w ramach którego po raz czwarty rozegrano Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin.

Udział w zawodach zgłosiło 12 drużyn, które rywalizowały od 9.00 rano systemem brazylijskim. Sędziował Krzysztof Antoniak. Po południu zwycięzcy otrzymali nagrody. Wręczyli je Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin Mariusz Zaborowski oraz Radny Paweł Bielicki.

Wyniki turnieju: I miejsce – Piotr Zawada i Mateusz Waleriańczyk, II miejsce – Bartłomiej Nawrocki i Bartosz Łukaszewski, III miejsce Dominik Biesiada i Artur Kowalski, IV miejsce Krzysztof Wysocki i Damian Doiss.

Podczas festynu zorganizowano gry, konkursy oraz zabawy dla dzieci i zumbę. Maluchy miały również możliwość korzystania za darmo z dmuchanych zjeżdżalni. Na scenie wystąpił zespół Stokrotka. A wieczorem zostały przeprowadzone zawody strong man, czyli dobrze wszystkim znany spacer farmera. Festyn podsumowała zabawa taneczna z didżejem Gastro-Music.

Osoby i firmy, które przyczyniły się do zorganizowania imprezy: Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin Mariusz Zaborowski, MS – Agrotech Sebastian Piasecki, Trans Master Sławomir Szplet, Aneta i Andrzej Górscy, Magdalena i Cezary Kostańscy, Zan-Pol Skup Złomu i Metali Kolorowych w Szyszynie, Beata i Arkadiusz Lisowscy, Anna i Zbigniew Bieliccy, Andrzej Elerowski, Firma Jan Szmidt i Syn, Paweł Bielicki, Henryka i Zdzisław Łukaszewscy, Sławomir Kowalski, Arleta i Dominik Niedźwiedzińscy, Koło Gospodyń Wiejskich
w Szyszynie, Ochotnicza Straż Pożarna w Szyszynie, Justyna i Krystian Bladziak, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie.

 

Źródło: Gazeta Ślesińska nr 8(91)/2018

slesinSiatkówka11 sierpnia odbył się Festyn Sołecki w Szyszynie, w ramach którego po raz czwarty rozegrano Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin. Udział w zawodach zgłosiło 12 drużyn, które rywalizowały od 9.00 rano systemem brazylijskim. Sędziował Krzysztof Antoniak. Po południu zwycięzcy otrzymali nagrody. Wręczyli je Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin Mariusz...Niezależny Portal Gminy Ślesin 426 razy przeczytano