facebook.com/lksslesin

10 czerwca rozegrana została ostatnia kolejka A-klasy sezonu 2017/2018.

W meczu o awans do ligi okręgowej LKS Ślesin podejmował ekipę LMKS Czarni Brzezno. Faworytem tego spotkania była ekipa gospodarzy i nie zawiodła.  Skicioki wygrały 6:0 i zajęły drugie miejsce w końcowej tabeli sezonu ,przegrywając ze zwycięzcą ( Wartą Pyzdry) o trzy punkty.

Już na początku spotkania kilkoma dobrymi interwencjami wykazał się bramkarz przeciwnika ,lecz w po kwadransie gry był bezradny przy bramce Michała Kwiatkowski.
W pierwszej połowie na 2:0 podwyższył Adrian Górecki.

Kilka nerwowych minut w drugiej połowie ,dobre tempo spotkania oraz pogoda dała się we znaki zawodnikom ,którym brakowało świeżości. Zmiany jednak wniosły ponownie sporo ożywienia i LKS mógł cieszyć się z kolejnych trafień. Najpierw dubletem popisał się Jarek Kwiatkowski, a w końcówce spotkania również strzelając dwie bramki w swoim debiucie w naszym zespole ustalił wynik meczu Baris Ckl.

Dziękujemy kibicom za doping podczas tego sezonu i liczymy na podobne wsparcie w kolejnym.

slesinPiłka nożna10 czerwca rozegrana została ostatnia kolejka A-klasy sezonu 2017/2018. W meczu o awans do ligi okręgowej LKS Ślesin podejmował ekipę LMKS Czarni Brzezno. Faworytem tego spotkania była ekipa gospodarzy i nie zawiodła.  Skicioki wygrały 6:0 i zajęły drugie miejsce w końcowej tabeli sezonu ,przegrywając ze zwycięzcą ( Wartą Pyzdry) o trzy...Niezależny Portal Gminy Ślesin 514 razy przeczytano