facebook.com/lksslesin

W sobotnie popołudnie LKS podejmował na własnym staionie ekipę Warty Krzymów. Mecz był bardzo ważny dla układu tabeli, ponieważ mierzyły się ze sobą dwie drużyny aspirujące do awansu.
Spotkanie stało na wysokim poziomie. Lepiej w ten mecz weszła drużyna ze Ślesina, która po bramce Bartka Nowaka wyszła na prowadzenie.
Drużyna z Krzymowa szybko wyrównała stan rywalizacji. Strzelec pierwszego gola dla Naszego zespołu zdobył drugie trafienie, lecz sędzia dopatrzył się spalonego w tej akcji.

W pierwszej połowie świetnej sytuacji nie wykorzystał Arkadiusz Jańczak, którego strzał jedenastu metrów wybronił bramkarz przeciwnika. Po przerwie drużynie Warty udało się zdobyć bramkę na 2:1.

LKS musiał się odsłonić i zatakował rywala, lecz przeciwnik skutecznie się bronił i skoncentrował się na kontratakach. W końcówce spotkania wykorzystał jeden z nich i ustalił wynik meczu na 3:1.

Nie zostało Nam nic innego jak szybko zapomnieć o tym meczu i przygotowywać się na kolejne spotkanie.

slesinPiłka nożnaW sobotnie popołudnie LKS podejmował na własnym staionie ekipę Warty Krzymów. Mecz był bardzo ważny dla układu tabeli, ponieważ mierzyły się ze sobą dwie drużyny aspirujące do awansu. Spotkanie stało na wysokim poziomie. Lepiej w ten mecz weszła drużyna ze Ślesina, która po bramce Bartka Nowaka wyszła na prowadzenie. Drużyna z Krzymowa...Niezależny Portal Gminy Ślesin 477 razy przeczytano