facebook.com/lksslesin/

LKS podejmował w czwartkowe popołudnie zespół Warty Kramsk. Faworytem tego meczu była drużyna że Ślesina i wywiązała się z tego perfekcyjnie. Mnóstwo sytuacji podbramkowych i poprawiona skuteczność, pozwoliła nam szybko rozluźnić napięcie podczas tego meczu.

W pierwszej połowie udało Nam się zdobyć 5 bramek, tracąc niestety jedną tuż przed jej końcem. W drugiej odsłonie tego meczu, rywal nie miał nic do powiedzenia, a popularne Skicioki dołożyły kolejne trafienia, czego efektem było zwycięstwo 12:1 . Kamil Sobota, Jarek Kwiatkowski, Bartek Nowak, Adrian Górecki, Arek Jańczak, Michał Kwiatkowski. Czekamy na kolejne tak efektowne wygrane. Szansa na to będzie już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00, kiedy to LKS Ślesin wybierze się do Wrześni, aby rozegrać mecz z tamtejszą Viktorią.

slesinPiłka nożnaLKS podejmował w czwartkowe popołudnie zespół Warty Kramsk. Faworytem tego meczu była drużyna że Ślesina i wywiązała się z tego perfekcyjnie. Mnóstwo sytuacji podbramkowych i poprawiona skuteczność, pozwoliła nam szybko rozluźnić napięcie podczas tego meczu. W pierwszej połowie udało Nam się zdobyć 5 bramek, tracąc niestety jedną tuż przed jej...Niezależny Portal Gminy Ślesin 405 razy przeczytano